همکاری بیمه ایران و بانک رسالت

بیمه مجموعه ورزشی شهدای حفاظت هواپیمایی
۹۷/۰۶/۲۵
حق بیمه راننده‌محور با چه معیارهایی تعیین می‌شود؟
۹۷/۱۱/۱۱

❇️ اعلام آمادگی بیمه ایران و بانک قرض الحسنه رسالت برای همکاری و ارائه خدمات نوین

🔹 آقای حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با حضور در ساختمان مرکزی #بیمه_ایران، ضمن ابراز خرسندی از برقراری ارتباط نزدیک دو طرف در جهت نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه و تعاون و کارآفرینی، همکاری با بیمه ایران را نقطه عطفی در تعمیق و توسعه بانکداری اسلامی و خدمت به اقشار ضعیف جامعه دانست.

⭐️ به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، آقای مبرقعی عضو هیات مدیره بیمه ایران نیز ضمن استقبال از آغاز حرکتی نوین در راستای تحقق فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی، آمادگی بیمه ایران را برای انعقاد تفاهم نامه همکاری اعلام کرد.

🔹 آقای زاهدنیا معاون فنی بیمه ایران نیز ضمن برشمردن زمینه‌های همکاری در رشته های مختلف بیمه ای، بسترسازی برای ایجاد سازمان #مدیریت_ریسک و ایجاد بیمه نامه ها و خدمات مشترک از جمله بیمه های الکترونیکی، طرح بیمه احسان و لیزینگ حق بیمه برای شبکه فروش را در قالب یک تفاهم نامه تخصصی زمینه‌ساز رضایتمندی و برقراری الگوی مشتری مداری برای مشتریان طرفین دانست.

🔸در این جلسه که آقای آریانپور معاون حقوقی و امور شعب، رحمتی مدیرکل بیمه های مسئولیت و حمل و نقل و دکتر اناری مدیرکل بیمه های اشخاص، اسدنژاد مدیرکل آموزش و پژوهش بیمه ایران و مدیران عالی بانک رسالت حضور داشتند، مقرر شد کارگروه تخصصی نسبت به تنظیم مفاد تفاهم نامه همکاری اقدام کند.

منتظر خبرهای خوبی باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *